KONTAKTY

Fiber Mounts s.r.o
Nádražní 1296/4
696 01 Rohatec

telefónny kontakt Fiber Mounts
INFOLINKA
tel: +420 733 701 897
ospalik@drzakyastolky.cz

 


Úvod » Držiaky na TV » Tv držiak Fiber Mounts DF600


    

Tv držiak Fiber Mounts DF600

Špičkový otočný, sklopný a dĺžkovo nastaviteľný držiak na Tv 32-60 palcov

top produkt DOPRAVA ZADARMO

NIE JE SKLADOM

 

Dostupnosť: Nie je skladom
Číslo produktu: DF600
Výrobca: NB
Bežná cena 59,90 €
Naša Cena bez DPH : 31,32 €
Naša Cena s DPH (21 %):
37,90 €

Tv držiak Fiber Mounts DF600

 

Špičkový otočný, sklopný a dĺžkovo nastaviteľný držiak na Tv 32-60 palcov

 

Televízny držiak vynikajúci konštrukcie a výborných technických vlastností - otáčanie do stan, náklon, nastaviteľná vzdialenosť od steny, korekcia roviny. Držiak je vhodný pre zavesenie všetkých typov televízorov s hmotnosťou do 45kg a podporou VESA štandardu 100x100 až 400x400. Držiak odporúčame zákazníkom, ktorí hľadajú kvalitné držiaky za priaznivú cenu.

 

Tv držiak Fiber Mounts DF600 - Špičkový otočný, sklopný a dĺžkovo nastaviteľný držiak na Tv 32-60 palcov

 

Technické údaje:

 • nosnosť 25kg
 • podporuje VESA štandardy 75x75 až 200x200
 • odporúčame na televízory a monitory s uhlopriečkou 13 až 42 palcov
 • možnosť otáčania do strán +/- 90°
 • naklonenie obrazovky nahor i nadol +/- 12°
 • korekciu roviny obrazovky +/- 3°
 • nastaviteľná vzdialenosť televízora od steny
 • minimálna vzdialenosť od steny 59mm
 • maximálna vzdialenosť od steny 400mm
 • dizajnové úchytky na fixáciu kabeláže
 • pevná oceľová konštrukcia
 • zaistenie proti vysadeniu televízora
 • spoľahlivé a bezpečné zavesenie
 • farba čierna
 • záruka 3 roky

 

Držiak podporuje nižšie uvedené VESA štandardy:

 • VESA 100x100
 • VESA 200x100
 • VESA 200x200
 • VESA 300x200
 • VESA 300x300
 • VESA 400x200
 • VESA 400x300
 • VESA 400x400

 

Na držiak je možné zavesiť všetky televízory a monitory, ktoré podporujú niektorý z vyššie uvedených VESA štandardov a ktorých hmotnosť nie je vyššia ako 45kg. Na veľkosti televízora nezáleží, uvedená odporúčaná uhlopriečka je len informatívna.

 

Televízny držiak Fiber Mounts DF600 má robustnú oceľovú konštrukciu, ktorá je veľmi pevná a odolná. Nemusíte sa obávať prevesenie alebo akýchkoľvek vibrácií pri zapnutom televízore ani v prípade maximálneho zaťaženia 45kg.

 

Inštalácia - ľahko, rýchlo a bezpečne

Montáž televízneho držiaku na stenu je jednoduchá a rýchla. Zvoľte si vhodné miesto, kam potrebujete televízor zavesiť, priložte držiak na stenu, ceruzkou si načrtnite ideálne 6 miest pre vyvŕtanie otvorov na hmoždinky a vrtákom s priemerom 10mm vyvŕtajte diery. Hmoždinky sú súčasťou balenia. Nie je potrebné dbať na úplnú presnosť, pretože držiak má systém pre korekciu roviny, ak nebudú diery presne vo vodováhe, ľahko rovinu obrazovky dorovnáte aj po montáži. Držiak je dodávaný v zmontovanom stave, preto Vás nečaká žiadne zložité zostavovaní. 2 nosníky, ktoré držia televízny držiak na stene majú dĺžku 47cm, preto veľmi dobre rozloží hmotnosť a poskytujú vynikajúcu bezpečnosť aj v prípade montáže na menej pevné múry. Držiak je vhodný aj pre montáž do sadrokartónových stien - u tejto montáže ale odporúčame nechať montáž na profesionálovi.

 

Robustná konštrukcia - zavesenie bez prevesení a vibrácií

Televízny držiak Fiber Mounts DF600 má robustnú oceľovú konštrukciu, ktorá je veľmi pevná a odolná. Nemusíte sa obávať prevesenie alebo akýchkoľvek vibrácií pri zapnutom televízore ani v prípade maximálneho zaťaženia 45kg.

 

Ovládateľnosť a nastaviteľnost držiaka Tv

Robustná konštrukcia nemusí nutne znamenať ťažšie ovládanie a nastaviteľnosť. Držiak je konštruovaný tak, aby aj v prípade maximálneho zaťaženia bola ovládateľnosť jednoduchá a zvládol ju naozaj každý. Televízor je možné otáčať na obe strany až o 75°, nakloniť ju dole alebo hore o -8° až +5°, odsunúť alebo prisunúť k stene na vzdialenosť v rozmedzí 4,6cm až 49,9cm a rovinu upraviť o +/- 3°.

 

Držiak pre zavesenie televízora na stenu - Fiber Mounts DF600

 

Univerzálnosť - na aké televízie je tento držiak vhodný

Na veľkosti ani na značke televízie nazáleží. Držiak je vhodný pre zavesenie Tv SONY, Panasonic, LG, Samsung, Philips, Thomson, Hyundai, Sencor, Changhong, Gogen, JVC, Sharp, Orava alebo TCL. Rovnako tak nezáleží ani na type televízie, je jedno či je televízia LCD, LED, plazmová, OLED, Ultra HD, prehnutá, 3D alebo hotelová. Ak televízor podporuje VESA štandard, (viac ako 98% dostupných televízorov) tak je zavesenie na držiak vždy možné.

 

2 držiaky DF600 = jednoduché prenášanie televízie

Máte jednu televíziu a chceli by ste si ju občas preniesť napríklad z obývacej izby na terasu alebo balkón? S držiakom Fiber Mounts DF600 to nie je problém. Aj na túto možnosť konštruktéri mysleli a držiak umožňuje jednoduché zložení samotného televízora z držiaka, prenesenie na iné miesto a jednoduché a rýchle opätovné uchytenie na držiak. Celá výmena - demontáž a opätovná montáž Vám nezaberie viac ako minútu Vášho času. Naozaj je to tak jednoduché...

 

Zhodnotenie na záver - klady a zápory

Televízny držiak Fiber Mounts DF600 sme pre Vás otestovali a prekvapil nás vynikajúcou nastaviteľnosťou, bezpečnosťou a pekným dizajnom. Ani pri hraničnom zaťažení 45kg nevzniklo žiadne prevesenie, držiak nijako na túto záťaž nereagoval, správal sa rovnako ako bez záťaže. Mile nás potešila jednoduchosť a rýchlosť samotnej inštalácie a všetok inštalačný materiál, ktorý bol obsiahnutý v peknom balení. Preto môžeme tento držiak úplne bez obáv odporučiť aj náročnejším zákazníkom, vďaka prijateľnej cene je tento držiak určite vhodný aj pre väčšie realizácie, kedy hrá cena určite veľmi podstatnú úlohu. Teraz je naviac už držiak dodávaný aj vrátane systému pre skryté vedenie kabeláže.

 

Spoločnosť Fiber Mounts s.r.o. je autorizovaným distribútorom a predajcom televíznych držiakov DF600 - v prípade záujmu o väčší počet kusov nás neváhajte kontaktovať pre získanie najvýhodnejšie ceny: velkoobchod@drzakyastolky.cz

 

Televízny držiak Fiber Mounts DF600

Výrobca: NB
Odporúčaná veľkosť Tv alebo monitora: 32" až 60"
Podpora VESA štandardov: 100x100 až 400x400
Nosnosť: 45kg
Farba: čierna
Záruka: 5 rokov
Autorizovaný predajca: Fiber Mounts s.r.o.
Výrobca: NB
Odporúčaná veľkosť Tv alebo monitora: 32" až 60"
Podpora VESA štandardov: 100x100 až 400x400
Nosnosť: 45kg
Farba: čierna
Záruka: 5 rokov
Autorizovaný predajca: Fiber Mounts s.r.o.
OWU5YzliYz